Menu
Sepetiniz

Üç adımda fırsatlar sizin,,,

Satıcılar için NEDEN KASTAMO.COM , Hızlı sipariş özelliği ( kargolar bekletilmez) , kolay ve gelişmiş sipariş takip ekranı, uygun kargo maliyetleri, tahsilat yöntem çeşitliliği, Sıfır komisyon oranı fırsatı, Satıcı dostu ekranları ile kısa zamanda vazgeçilmeziniz olacak.
Zaman içinde çeşitli fırsat ve hediyeler için bir an önce mağaza başvurusu ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

  

Üç adım sonrası dükkan sizin.  Alışılmışın dışında yeni ve farklı pazaryeri özellikleri ile satışlarınız hiç durmasın. HIZLI SİPARİŞ özelliği keşfedilmeyi bekliyor.      


1 - MAĞAZA BAŞVURUSU  

Başvuru sırasındaki Adınız Soyadınız bilgisi önemlidir. Bu bilgi kargo gönderilerinde gönderen olarak kullanılacak.  Sipariş tahsilatlarında adınıza yapılacak ödemelerde eşleşmesi açısından önemlidir. Mail adres bilgisi, özellikle sipariş bildirimlerini tarafınıza  gönderebilmemiz için önemlidir. Kontrol edebildiğiniz, bildirimleri açık mail adresinizi tanımlamanız önemlidir. Olası durumlarda sizinle iletişim kuracağımız telefon numarası ve sizi tanıyacağımız diğer bilgilerin doğruluğu da önemlidir.

2- MAĞAZA PAKET ALIMI

Bu adımda her türlü zaman ve bütçeye uygun paketler bulunmaktadır. Paket alım sonrası onay beklemeden siteyi hemen kullanabilirsiniz. Paketler süre ve fiyatları değişmektedir. Her pakette 500 adet ürün ekleyebilirsiniz. 

3- İYZİCO PANELİ, TAHSİLAT YÖNTEMİ SEÇİMİ VE ÜRÜN EKLEME  

Siteye ürün eklemeden önce, Kredi kartı ile yapılan satış tahsilatlarının Iban numaranıza yatırılması ve tahsilat yöntemlerini özelleştirmeniz için ÖDEME TANIMLARI sayfasına uğramanız gerekmektedir. İyzico firması  kredi kartı ile yapılan satışların tahsilatını yapmaktadır. Ürün alıcıya ulaştığında tutarın hesabınıza yatırılması için iyzico panelinde bulunan bilgileri doldurup kayıt etmelisiniz. Bu veriler iyzico firmasına gönderilmektedir. Ödemelerde problem olmaması için IBAN bilgisi Ad Soyad kısmında yazılan bilgiye ait olmalıdır.

 

                       
 
Ürününüz onaylandığında dükkan sizin...HIZLI SİPARİŞ ile buluşma zamanı, MÜŞTERİ SİPARİŞİ BEKLETİLMEZ. KEŞFET ve kullan. 

Güvenli ödeme sistemi (iyzico) ile Kredi kartı satışlarınız, alıcı onayı ile ilk çarşamba günü hesabınıza yatırılır.

Kapıda nakit ödeme tahsilatları kargo firması tarafından, iki iş günü içinde Ptt hesap numaranıza yatırılmaktadır.

Satıcı ile anlaştım ödeme yöntemi ise, alıcı ile aranızda anlaştığınız varsayılmaktadır.


Yukarıdaki yöntemler ile ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.


Müşterileriniz mağazanızı TAKİP edebilir. Takipçilerinize mağaza panelinizden kampanya mailleri gönderebilirsiniz. 


Satışlarınızın müşteriye ulaşmasına kadar an ve an kolay ve detaylı takip ekranı.MAĞAZA YARDIM soru/cevap bölümünü inceleyebilir. İletişim bölümünden ya da destek@kastamo.com adreslerinden yardım alabilirsiniz.

Eklenecek özellikleri ile kastamo.com mağazanız TAM ARADIĞINIZ yer.